Wesprzyj nas

AniołyA4Drodzy Fani,
szukamy wśród Was Przyjaciół, którzy chcą być jeszcze bliżej Orkiestry i w nowoczesny sposób wspierać nasze artystyczne działania. Wiemy i jesteśmy bardzo dumni z tego, że mamy swoją oddaną publiczność, zwłaszcza w Szczecinie i regionie. Innowacyjny model wsparcia w ramach Przyjaciół i Aniołów Orkiestry, który uruchamiamy jest przeznaczony właśnie dla tych, którym zależy na nas najbardziej.

Chcemy w ten sposób oficjalnie zgromadzić i nazwać naszych fanów Przyjaciółmi oraz Aniołami i tak właśnie Was wyróżnić i Wam podziękować. Naszym celem jest dotarcie do osób wrażliwych na piękno muzyki oraz takich, które kibicują naszym dokonaniom i po prostu dobrze nam życzą. Szukamy ludzi, którzy chcą więcej, niż tylko udziału w koncercie, którzy chcą spotykać się z nami i zaproszonymi przez nas artystami na próbach, w kuluarach czy podczas prywatnych koncertów. Ludzi, którzy chcą być z nami naprawdę blisko i z potrzeby serca przyczyniać się do dalszego trwania i rozwoju Orkiestry.

Udział w inicjatywie można zapewnić sobie wykupując jeden z trzech atrakcyjnych pakietów: Przyjaciel Orkiestry, Anioł Orkiestry oraz Anioł Orkiestry PLUS w cenach odpowiednio 300 zł, 1000 zł i 1500 zł rocznie.

Każda opcja wiąże się z przyznaniem odrębnych praw:
Przyjaciel Orkiestry gwarantuje sobie dwa podwójne zaproszenia rocznie na wybrane koncerty, specjalne zaproszenie na próbę z wybranym artystą, bezpłatny prezent powitalny oraz imienne podziękowanie na stronie internetowej muzyków.
Anioł Orkiestry otrzymuje ten sam pakiet oraz dodatkowo o trzy podwójne zaproszenia rocznie na wybrane koncerty więcej, rezerwację miejsca w pierwszych rzędach podczas każdego koncertu i specjalną cenę biletów, np. dla swoich przyjaciół.
Anioł Orkiestry PLUS to pakiet premium obejmujący dwa pozostałe pakiety, a także: specjalne podziękowanie imienne lub z logo w każdym folderze koncertowym, zestaw wszystkich płyt Orkiestry, zaproszenia na wyjątkowe spotkania z muzykami po koncercie, udział w specjalnym koncercie kwartetu tylko dla Aniołów oraz indywidualną cenę za koncert muzyków na prywatnej imprezie.

Zainteresowanych przystąpieniem do inicjatywy Przyjaciół i Aniołów BNO zapraszamy do zgłaszania się przez cały rok mailowo lub telefonicznie: biuro@balticneopolis.pl, tel. 660 326 575.