foto ajfon

Konferencja prasowa – otwarcie Baltic Neopolis Festival

Szanowni Państwo,

już 9 czerwca rozpoczynamy po raz trzeci Baltic Neopolis Festival, Międzynarodowy Festiwal Muzyki organizowany przez Stowarzyszenie Baltic Neopolis Orchestra przy udziale znakomitych Mecenasów, Współorganizatorów i Partnerów.

Baltic Neopolis Festival 2017 to 18 koncertów w Szczecinie, Złocieńcu, Gryfinie, Drawnie, Świdwinie, Gryficach, Ueckermünde, Świnoujściu, Kołobrzegu, Koszalinie oraz niemieckim Heringsdorfie, jak również Art week w Świnoujściu – animacje i warsztaty muzyczne w przestrzeni miejskiej dla dzieci i dorosłych w samym środku lata. Wstęp na większość wydarzeń jest bezpłatny.

Festiwal rozpocznie się w Szczecinie od koncertów z tangami w wykonaniu muzyków Baltic Neopolis Orchestry i Marcelo Nisinmana, znakomitego bandeonisty, kompozytora i aranżera czerpiącego m.in. z własnych argentyńskich korzeni i twórczości Astora Piazzolli, którego znał osobiście.

Szczegóły Festiwalu.przedstawimy podczas konferencji prasowej z udziałem m.in. dyrekcji Baltic Neopolis Festival Emilii Goch Salvador i Emanuela Salvadora oraz Marcelo Nisinmana w czwartek 8 czerwca o godz. 12 w Galerii Kaskada.

Konferencja prasowa
Baltic Neopolis Festival 2017
III Międzynarodowy Festiwal Muzyki

8 czerwca (czwartek), godz. 12:00
Galeria Kaskada (poziom -1, koło Reserved)